mgr inż. Piotr Lewandowski

Full Stack Developer, UX Designer. Szkoleniowiec i specjalista w zakresie nowych technologii informatycznych.

Doświadczenie akademickie

Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nauczania nowych technologii. Od 2001 roku trener w obszarach projektowania responsywnych stron www, marketingu internetowego i pozycjonowania stron www. Od 2012 roku wykładowca na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Grafika Komputerowa.

Doświadczenie zawodowe

Z branżą nowych technologii związany od 2000 roku. W latach 2001-2005 uczestniczył w powstaniu pierwszej wirtualnej uczelni w Polsce – Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego. W latach 2005-2018 współwłaściciel firmy Oxigo projektującej aplikacje i szkolenia e-learningowe dla edukacji i biznesu. Od 2018 roku współwłaściciel firmy Kodooy, która projektuje i tworzy systemy automatyzujące procesy w firmach.

W trakcie pracy zawodowej zdobył doświadczenie na wszystkich etapach związanych z projektowaniem aplikacji internetowych: od projektowania grafiki, poprzez tworzenie interfejsów użytkownika (front-end), aż po programowanie systemów (back-end). Obok zagadnień technologicznych posiada również doświadczenie w promocji i marketingu internetowym (pozycjonowaniu stron, reklamie w wyszukiwarkach).

Ważne osiągnięcia

W przeciągu 20 lat zrealizował ponad 100 projektów IT dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, dzięki którym zdobył kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami e-learningowymi oraz informatycznymi, projektowania oraz programowania szkoleń on-line, aplikacji oraz systemów webowych oraz aplikacji natywnych, a także z zakresu UX i usability.

 

Skip to content