RODO w e-administracji i biznesie

Studia podyplomowe

Lokalizacja: Lublin

Koordynator kierunku: dr Łukasz Wojciechowski, prof. Akademii WSEI

Ostatnie lata w Polsce to konsekwentna budowa nowych funkcjonalności e-administracji. Proces ten został znacząco przyspieszony z uwagi na pandemię koronawirusa, podczas której okazało się, że narzędzia e-administracji to nie tylko udogodnienie, ale też warunek funkcjonowania administracji publicznej. Ponadto, w instytucjach publicznych i przedsiębiorstwach systematycznie trwa budowa nowego, zreformowanego systemu ochrony danych osobowych.

Jednym z widocznych trendów na rynku jest dążenie do jak najszybszego załatwiania spraw i przesyłania informacji przy jednoczesnym zachowaniu właściwego poziomu zabezpieczeń. Pomagają w tym procedury ochrony danych osobowych, które warto poznać zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Specjalizacja w tym obszarze daje silną pozycję na rynku pracy, ponieważ zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie ochrony danych osobowych i e-administracji systematycznie wzrasta.

81 749 32 24
podyplomowe@wsei.lublin.pl
NOWOŚĆ
RODO w e-administracji i biznesie

od 3400 zł

4 semestry
8 zjazdów

200 godzin
100 godzin wykładów
100 godzin ćwiczeń

raz w miesiącu:
pt. 16:00-19:15
sob. 8:50-15:35
ndz. 8:50-15:35

FORMA HYBRYDOWA

Połączenie zajęć synchronicznych z zajęciami w bezpośrednim kontakcie w siedzibie Uczelni 50/50. Wybrane zajęcia będą realizowane na platformie online z elementami czatu lub wideokonferencji, z dostępem do materiałów i ćwiczeń.

Skip to content