
Grafika komputerowa
Celem studiów podyplomowych „Grafika komputerowa” jest przekazanie słuchaczom wiedzy w zakresie tworzenia i przetwarzania zaawansowanej grafiki, przygotowania do druku materiałów poligraficznych, przygotowania grafiki do druku
Studia podyplomowe
Studia podyplomowe „Cyberbezpieczeństwo” to projekt dostosowany do najnowszych standardów w dynamicznie zmieniającej się cyberprzestrzeni. W ramach studiów słuchacze uzyskują wiedzę i praktyczne umiejętności umożliwiające podjęcie pracy związanej z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji, w tym identyfikacji zagrożeń i przeciwdziałania im, opracowywaniem systemów bezpieczeństwa (polityki, wdrażanie, utrzymanie), audytu informatycznego, informatyki śledczej oraz zarządzania sytuacją kryzysową w IT.
Program studiów jest zgodny z nowymi wymaganiami zapisanymi w Ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Ponadto zagadnienia studiów dopasowano do słuchaczy zarówno posiadających kompetencje zawodowego informatyka jak i osób, które zamierzają swoje życie zawodowe związać z administrowaniem i zarządzaniem bezpieczeństwem informacji. Zakłada się przy tym, że słuchacz posiada podstawowe umiejętności obsługi komputera (system komputerowy, edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, itd.)
Podstawowym celem studiów jest przekazanie specjalistycznej wiedzy z obszaru współczesnego podejścia do bezpieczeństwa informacji w ujęciu prawnym i praktycznym.
Poprzez liczne praktyczne ćwiczenia słuchacze uzyskają umiejętności pozwalające na skuteczne i zgodne z prawem lub dobytymi praktykami zarządzanie bezpieczeństwem informacji w organizacji lub świadczenie usług z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Po ukończeniu studiów słuchacz może wykorzystywać pozyskaną wiedzę w następujących obszarach:
Nasze podejście to nauka przez praktykę. Zajęcia prowadzone są przez praktyków tj. prokuratorów, sędziów, policjantów, biegłych sądowych, detektywów, specjalistów bezpieczeństwa IT, audytorów IT.
W ramach studiów podyplomowych słuchacz zdobywa kompetencje w aspektach:
Warunkiem ukończenia studiów jest udział w zajęciach oraz uzyskanie pozytywnej oceny z egzaminu końcowego weryfikującego wiedzę i umiejętności.
Kadrę stanowią wysokiej klasy specjaliści z długoletnim stażem zawodowym. W skład naszego zespołu wchodzą prokuratorzy, sędziowie, policjanci z wydziałów zajmujących się zwalczaniem cyberprzestępczości, biegi sądowi, detektywi, specjaliści bezpieczeństwa IT oraz certyfikowani audytorzy IT.
*Uprzejmie informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby kandydatów grupa może nie zostać uruchomiona.
*Oferowane zniżki (zniżka dla absolwentów, zniżka za jednorazową płatność i ewentualne dodatkowe zniżki) nie kumulują się.
Konto bankowe, na które można dokonywać wpłaty wpisowego:
Lubelska Akademia WSEI
Centrum Kształcenia Podyplomowego
ul. Projektowa 4, 20-209 Lublin
73 1140 1094 0000 2027 6900 1081
W tytule przelewu prosimy wpisać imię, nazwisko i kierunek studiów
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Kwesturą Uczelni pokój 110 (I Piętro), tel. 81 749 32 08
Połączenie zajęć synchronicznych z zajęciami w bezpośrednim kontakcie w siedzibie Uczelni 50/50. Wybrane zajęcia będą realizowane na platformie online z elementami czatu lub wideokonferencji, z dostępem do materiałów i ćwiczeń.
Celem studiów podyplomowych „Grafika komputerowa” jest przekazanie słuchaczom wiedzy w zakresie tworzenia i przetwarzania zaawansowanej grafiki, przygotowania do druku materiałów poligraficznych, przygotowania grafiki do druku
Jedną z najważniejszych zmian związanych z wejściem w życie nowego pakietu legislacyjnego jest obowiązkowe powołanie Inspektorów Ochrony Danych (IOD) w instytucjach publicznych. Ustawodawca europejski wskazuje
Każdy zakład pracy zatrudniający ponad 100 osób, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zobowiązany jest do utworzenia zakładowych służb BHP. Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku „Bezpieczeństwo i