
Edukacja włączająca
Celem studiów jest przygotowanie fachowców, specjalistów – pedagogów specjalnych, którzy w ramach swoich zadań będą odpowiedzialni za zarządzanie i realizację edukacji włączającej. Na studiach zdobędą
Studia podyplomowe - hybrydowo lub 100% online
Studia podyplomowe spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 2 sierpnia 2019 roku w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela.
Analiza lokalnego i ogólnopolskiego rynku pracy, monitoring zmian w oświacie oraz analiza trendów w tym zakresie wskazuje na duże zapotrzebowanie na nauczycieli zawodu w odradzającym się obecnie kształceniu zawodowym.
Zdobycie do posiadanego wykształcenia merytorycznego dodatkowo kwalifikacji nauczycielskich sprzyjać będzie mobilności zawodowej oraz umożliwi prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług szkoleniowych w danej specjalności.
Innowacyjna struktura studiów – unikatowe połączenie elastyczności i komfortu zajęć synchronicznych z zajęciami w bezpośrednim kontakcie w siedzibie Uczelni – 50/50. Wybrane zajęcia w semestrze będą realizowane e-learningowo na platformie z elementami czatu lub wideokonferencji, z dostępem do materiałów i ćwiczeń.
Istnieje możliwość wybrania kształcenia w formie 100% ONLINE.
Celem studiów jest uzyskanie kwalifikacji pedagogicznych niezbędnych do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych oraz przygotowanie słuchaczy do kompleksowej realizacji dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych zadań szkoły, a także zapoznanie z klasycznymi i nowymi metodami nauczania oraz z istotnymi wymogami reformy systemu edukacji.
Uzyskanie kwalifikacji pedagogicznych niezbędnych do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Kwalifikacja może być wykorzystywana jako dopełnienie kwalifikacji merytorycznych, umożliwiająca nauczanie danego przedmiotu (prowadzenia zajęć) w szkołach i placówkach oświaty na poszczególnych etapach edukacyjnych, a także prowadzenie kształcenia przedmiotów zawodowych w szkołach i placówkach kształcących w zawodach (zgodnie z wcześniej uzyskanymi kwalifikacjami na poziomie licencjackim czy magisterskim). Ponadto uprawnia do prowadzenia działalności szkoleniowej w danej specjalności. Przygotowanie słuchaczy do kompleksowej realizacji dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych zadań szkoły.
Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń, warsztatów. Zajęcia praktyczne w wymiarze 150 godzin w placówkach oświatowych.
Po zakończeniu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela absolwent:
Warunkiem ukończenia studiów jest udział w zajęciach oraz zaliczenie egzaminu weryfikującego wiedzę, umiejętności i kompetencje słuchaczy oraz zaliczenie praktyk zawodowych.
Zajęcia prowadzone są przez doskonałych wysoko wykwalifikowanych pracowników naukowych i dydaktycznych Lubelskiej Akademii WSEI. Trenerami są także profesjonalni wykładowcy posiadający doświadczenie pedagogiczne.
O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń i poprawność złożonych dokumentów.
Rekrutacja trwa do 30 września 2023 roku, planowany termin rozpoczęcia studiów to październik 2023 roku.*
*Uprzejmie informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby kandydatów grupa może nie zostać uruchomiona.
*Oferowane zniżki (zniżka dla absolwentów, zniżka za jednorazową płatność i ewentualne dodatkowe zniżki) nie kumulują się. W przypadku wyboru kształcenia w 100% online nie udzielamy dodatkowych rabatów.
Konto bankowe, na które można dokonywać wpłaty wpisowego:
Lubelska Akademia WSEI
Centrum Kształcenia Podyplomowego
ul. Projektowa 4, 20-209 Lublin
73 1140 1094 0000 2027 6900 1081
W tytule przelewu prosimy wpisać imię, nazwisko i kierunek studiów
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Kwesturą Uczelni pokój 110 (I Piętro), tel. 81 749 32 08
Celem studiów jest przygotowanie fachowców, specjalistów – pedagogów specjalnych, którzy w ramach swoich zadań będą odpowiedzialni za zarządzanie i realizację edukacji włączającej. Na studiach zdobędą
Celem studiów podyplomowych „Psychologia transportu” jest przygotowanie do przeprowadzania badań psychologicznych kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz osób wykonujących pracę
Celem studiów podyplomowych „Nauczanie kultury polskiej oraz języka polskiego jako obcego i drugiego” jest wyposażenie absolwenta w kompleksową wiedzę, umiejętności oraz kompetencje niezbędne do kształcenia