Celem studiów podyplomowych „Psychologia transportu” jest przygotowanie do przeprowadzania badań psychologicznych kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy.
Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw
Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu rachunkowości niezbędnej do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie, doskonalenia narzędzi finansowych oraz wykonywania zawodu głównego księgowego (dyrektora ekonomicznego), bądź prowadzenia własnego biura rachunkowego.
Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych
Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu rachunkowości niezbędnej do pracy w działach finansowo-księgowych w sektorze finansów publicznych oraz umożliwienie księgowym uzupełnienia uprawnień do zajmowania stanowisk.
Resuscytacja krążeniowo-oddechowa
Kurs ma na celu przygotowanie pielęgniarki i położnej do samodzielnego rozpoznania stanu nagłego zagrożenia zdrowotnego i podjęcia działań resuscytacyjnych u osób dorosłych oraz dzieci i niemowląt zgodnie ze współczesną wiedzą z zakresu ratownictwa medycznego.
RODO w e-administracji i biznesie
Ostatnie lata w Polsce to konsekwentna budowa nowych funkcjonalności e-administracji. Specjalizacja w tym obszarze daje silną pozycję na rynku pracy, ponieważ zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie ochrony danych osobowych i e-administracji systematycznie wzrasta.
Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki
Pielęgniarka po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki obejmuje specjalistyczną opieką pacjentów w okresie okołooperacyjnym, na wszystkich etapach znieczulenia i w bezpośrednim okresie poznieczuleniowym oraz prowadzi specjalistyczną opiekę nad ciężko chorymi pacjentami w oddziale intensywnej terapii.
Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego
Celem kształcenia jest przygotowanie pielęgniarki do samodzielnego wykonywania specjalistycznych świadczeń zdrowotnych w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego, pełnienia roli lidera i wdrażania do praktyki pielęgniarskiej zmian potwierdzonych dowodami naukowymi, a także do oceny rozwoju własnego i członków zespołu pielęgniarskiego oraz uczestniczenia w projektowaniu i prowadzeniu kształcenia zawodowego oraz podyplomowego pielęgniarek i przedstawicieli innych zawodów medycznych.
Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego
Celem szkolenia specjalizacyjnego jest uzyskanie przez pielęgniarkę, położną specjalistycznych kwalifikacji w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego i uzyskanie tytułu specjalisty.
Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego
Celem kształcenia jest zdobycie przez pielęgniarkę specjalistycznej wiedzy z zakresu geriatrii i pielęgniarstwa geriatrycznego oraz uzyskanie przez nią wysokich kwalifikacji w dziedzinie pielęgnowania osób w podeszłym wieku umożliwiających zapewnienie profesjonalnej opieki geriatrycznej i uzyskanie tytułu specjalisty w tej dziedzinie.
Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego
Celem kształcenia jest przygotowanie położnej do sprawowania kompleksowej, ciągłej specjalistycznej opieki ginekologiczno-położniczej nad kobietą i jej rodziną w różnych okresach życia.